15.6.2015

TISKOVINY / DTP / FOTO

 

Mohu Vám zhotovit nebo jen navrhnout a ponechat v datech pozvánky, blahopřání, svatební oznámení, brožury, plakáty, vizitky, PF ale i etikety anebo přímo na míru Vám zhotovím speciální dokument dle Vašich požadavků. Není problém předat data na jakémkoli nosiči pro použití tiskoviny např. na webu nebo pro vlastní tisk.

 

 

Nalezli jste na půdě staré, zašlé fotografie a chtěli byste je zdigitalizovat provést retuš nebo kolorovat? Není problém. Fotografie Vám naskenuji ve vysokém rozlišení a provedu opravu fotografie. Výsledné foto si buď můžete archivovat v PC nebo vytisknout a to ve větším formátu než byl originál. Fotografie ale lze upravovat i opačně. Pokud máte novou fotografii v PC není problém upravit do starého vzhledu včetně poškození a opět vytisknout do formátu, který si představujete.

Nabízím i jakékoli profesionální úpravy fotografií jako např. úprava expozice, barevnosti, doostření/rozostření fotografie, převod digitálními filtry do vzhledu olejomalby, skicy, malby tužkou, comicsu a mnoho dalších. Pokud si přejete ze svých snímků udělat koláž či poskládat opravdu dlouhé panorama z více kusů fotografií (viz. galerie níže) nebo provést jakoukoli težší úpravu stačí mě jen kontaktovat.